H4P1K87DZA
MFR.Part #
H4P1K87DZA
JLCPCB Part #
C1407496
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS