H4P1K6FZA
MFR.Part #
H4P1K6FZA
JLCPCB Part #
C1404604
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS