H4P1K47DCA
MFR.Part #
H4P1K47DCA
JLCPCB Part #
C1409402
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS