H4P1K21DCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P1K21DCA
JLCPCB Part #
C3498759
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS