H4P1K15DZA
MFR.Part #
H4P1K15DZA
JLCPCB Part #
C1407615
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS