H4P1K05DZA
MFR.Part #
H4P1K05DZA
JLCPCB Part #
C3508109
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS