H4P1K05DCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P1K05DCA
JLCPCB Part #
C1409505
Package
Plugin
Description
1.05kΩ 1W ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS