H4P187KDCA
MFR.Part #
H4P187KDCA
JLCPCB Part #
C1409248
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS