H4P178KDCA
MFR.Part #
H4P178KDCA
JLCPCB Part #
C3403382
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS