H4P16R9DCA
MFR.Part #
H4P16R9DCA
JLCPCB Part #
C1408856
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS