H4P16K9DCA
MFR.Part #
H4P16K9DCA
JLCPCB Part #
C1409345
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS