H4P169KDCA
MFR.Part #
H4P169KDCA
JLCPCB Part #
C1409253
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS