H4P162RDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P162RDCA
JLCPCB Part #
C1408730
Package
Plugin
Description
162Ω 1W Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS