H4P140RDCA
MFR.Part #
H4P140RDCA
JLCPCB Part #
C1408722
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS