H4P133KDZA
MFR.Part #
H4P133KDZA
JLCPCB Part #
C1407140
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS