H4P127RDAA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P127RDAA
JLCPCB Part #
C1430392
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS