H4P11KDZA
MFR.Part #
H4P11KDZA
JLCPCB Part #
C1407608
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS