H4P110RDCA
MFR.Part #
H4P110RDCA
JLCPCB Part #
C1408745
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS