H4P105RDCA
MFR.Part #
H4P105RDCA
JLCPCB Part #
C1408733
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 1W Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS