H4P100KDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P100KDCA
JLCPCB Part #
C1409267
Package
Plugin
Description
100kΩ 1W ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS