H4953RBZA
MFR.Part #
H4953RBZA
JLCPCB Part #
C3557484
Description
-55℃~+155℃ 500mW 953Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS