H486K6BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H486K6BYA
JLCPCB Part #
C1411646
Package
Plugin
Description
500mW 86.6kΩ ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS