H47K32DZA
MFR.Part #
H47K32DZA
JLCPCB Part #
C3486163
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS