H47K32BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H47K32BYA
JLCPCB Part #
C1412678
Package
Plugin
Description
500mW 7.32kΩ ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS