H476R8BYA
MFR.Part #
H476R8BYA
JLCPCB Part #
C3508917
Description
-55℃~+155℃ 500mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS