H471R5BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H471R5BZA
JLCPCB Part #
C1408770
Package
Plugin
Description
500mW 71.5Ω ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS