H4715KDYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4715KDYA
JLCPCB Part #
C1409758
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 500mW 715kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS