H46K81BZA
MFR.Part #
H46K81BZA
JLCPCB Part #
C3542573
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS