H469K8BDA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H469K8BDA
JLCPCB Part #
C1411347
Package
Plugin
Description
500mW 69.8kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS