H4681KBZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4681KBZA
JLCPCB Part #
C1408951
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 500mW 681kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS