H4680RDZA
MFR.Part #
H4680RDZA
JLCPCB Part #
C1407175
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS