H4634KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4634KBYA
JLCPCB Part #
C1411753
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 500mW 634kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS