H462RBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H462RBYA
JLCPCB Part #
C1411694
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS