H461R9DYA
MFR.Part #
H461R9DYA
JLCPCB Part #
C1409651
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS