H461K9BYA
MFR.Part #
H461K9BYA
JLCPCB Part #
C1411755
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS