H45K62BZA
MFR.Part #
H45K62BZA
JLCPCB Part #
C3417683
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS