H459KBYA
MFR.Part #
H459KBYA
JLCPCB Part #
C1411760
Description
-55℃~+155℃ 500mW 59kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS