H456R2BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H456R2BZA
JLCPCB Part #
C1408853
Package
Plugin
Description
500mW 56.2Ω ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS