H453R6DYA
MFR.Part #
H453R6DYA
JLCPCB Part #
C1409675
Description
-55℃~+155℃ 500mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS