H4523RBZA
MFR.Part #
H4523RBZA
JLCPCB Part #
C1409081
Description
-55℃~+155℃ 500mW 523Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS