H451K1BYA
MFR.Part #
H451K1BYA
JLCPCB Part #
C1411772
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS