H450RBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H450RBYA
JLCPCB Part #
C1411695
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 500mW 50Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS