H44K75DZA
MFR.Part #
H44K75DZA
JLCPCB Part #
C3379735
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS