H44K22BZA
MFR.Part #
H44K22BZA
JLCPCB Part #
C1409494
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS