H4499KBZA
MFR.Part #
H4499KBZA
JLCPCB Part #
C1408925
Description
-55℃~+155℃ 499kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS