H447K5BZA
MFR.Part #
H447K5BZA
JLCPCB Part #
C1409427
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS