H4453RBZA
MFR.Part #
H4453RBZA
JLCPCB Part #
C1409039
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS