H4442RBYA
MFR.Part #
H4442RBYA
JLCPCB Part #
C1412727
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS