H4442KDYA
MFR.Part #
H4442KDYA
JLCPCB Part #
C1409773
Description
-55℃~+155℃ 442kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS