H4430RDZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4430RDZA
JLCPCB Part #
C3510168
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS